Dwór Bartnika

Dwór Bartnika w Narewce to komfortowy kompleks wypoczynkowy zlokalizowany w samym sercu Puszczy Białowieskiej. Pokoje gościnne, stylowa restauracja „ Carska Komnata”, sala bankietowa, sala fitness i SPA oraz muzeum pszczelarstwa otwarte są przez cały rok. Dwór Bartnika położony jest na malowniczej działce w otoczeniu prawdziwej natury. Na terenie znajdziecie Państwo mnóstwo zieleni, taras restauracyjny, wodospad, plac zabaw dla dzieci, altanę, miejsce na grill i ognisko oraz bezpłatny parking dla samochodów i autokarów.

W restauracji „Carska komnata” serwujemy najlepsze specjały kuchni regionalnej, kresowej.  W karcie dań znajdziecie Państwo dania z miodem, potrawy z dziczyzny, wędliny własnego wyrobu, własne wypieki. Zapewniamy wyśmienite menu przygotowane z najwyższą starannością, z lokalnych produktów, wykwalifikowaną i dyskretną obsługę kelnerską.

W budynku znajduje się muzeum pszczelarstwa gdzie prezentowany jest różnorodny zbiór przedmiotów o tematyce pszczelarskiej : numizmatyka, filatelistyka, birofilistyka, trafika, szkło i porcelana, obrazy olejne, stary sprzęt pszczelarski, akcje, obligacje, ule.

RestauracjaRozrywkaNoclegi

OFERTA

  1. Pokoje gościnne o wysokim standardzie,
  2. Wyśmienita kuchnia regionalna,
  3. Organizacja imprez integracyjnych, plenerowych, biznesowych,
  4. Organizacja konferencji,
  5. Organizacja bankietów, wesel, imprez okolicznościowych,
  6. Przejażdżki quadem, skuterem śnieżnym i rowerami akumulatorowymi,
  7. Spotkania z królem puszczy- żubrem i jego poddanymi.
  8. UWAGA NOWOŚĆ: uloterapia.
  Telefon: 85 68 58 388, 721 90 70 00
  E-mail: sapiolko@op.pl
  Strona www: www.dworbartnika.pl