Restauracja „Ruta”

Restauracja”Ruta” (ruta – to zioło popularne w kulturze i tradycji litewskiej) znajduje się w niewielkim miasteczku Puńsk na pograniczu polsko-litewskim, zamieszkanym w przeważającej większości przez polskich Litwinów. Obiekt, położony jest nad malowniczym jeziorem Punia. Nasi goście mogą skorzystać z sali bankietowej, restauracji, tarasu oraz letniego ogródka z grillem, a ponadto (dla zdrowotności!) z ruskiej bani.

W restauracji można spróbować specjałów kuchni litewskiej: kartaczy, kiszki ziemniaczanej (obie te potrawy w 2015 r. wyróżniono I miejscem w konkursie Nasze Kulinarne Dziedzictwo), czenaków, blinów litewskich, kibinów. Ponadto, „Ruta” oferuje pyszny domowy chleb na zakwasie, wędliny, ryby faszerowane, mrowiska, sękacze, torty. Mamy wszystko co może ucieszyć i zachwycić najbardziej wybredne podniebienia smakoszy potraw regionalnych.

Jeżeli szukasz firmy cateringowej, obsługi imprez plenerowych, organizatora wesel lub imprez okolicznościowych, to oferta Restauracji „Ruta” zapewni najwyższą jakość Twojej imprezy.

RestauracjaRozrywka

OFERTA

  1. Potrawy kuchni regionalnej i litewskiej
  2. Organizacja wesel i imprez okolicznościowych
  3. Catering, obsługa imprez plenerowych
  4. Sauna z salą biesiadną i bania ruska
  Telefon: 691 845 228
  Strona www: http://www.ruta-punskas.pl
  Facebook: https://www.facebook.com/ruta.punskas