Dworek Wincenta

Dworek Wincenta to miejsce posiadające własną historię, gdzie piękno architektury harmonijnie współgra z malowniczą okolicą na skraju Puszczy Piskiej. To majestatyczne miejsce oferuje gościom doskonałą kuchnię, domową atmosferę i odpoczynek. Do dyspozycji gości oddano klimatyzowaną salę bankietową mogąca pomieścić do 200 osób, kameralne sale restauracyjne, salę konferencyjną, pokoje hotelowe oraz ogród.
Tradycja łączy się tu z elegancją; przestronne wnętrza, wykwintna kuchnia, profesjonalna obsługa oraz dopracowany wystrój zapewniają niepowtarzalną i niezapomnianą atmosferę przyjęcia. Każda oferta jest przygotowywana ze szczególną troską i rozpatrywana indywidualnie w zależności od oczekiwań i preferencji gości.

Dworek Wincenta oferuje znakomitą kuchnię opartą na lokalnych tradycjach  kulinarnych, wykorzystująca produkty pochodzące od okolicznych rolników.

RestauracjaRozrywkaNoclegi

OFERTA

  1. Biesiady kulinarne ,
  2. Organizacja imprez okolicznościowych,
  3. Warsztaty kulinarne i inne,
  4. Noclegi,
  5. Wyżywienie w oparciu o produkty regionalne: kartacze, babka ziemniaczana, pierogi, placki ziemniaczane, placek ziemniaczany z farszem, domowe wędliny, mięsa i ryby na szpinaku
  Telefon: 882 086 949
  E-mail: kontakt@dworekwincenta.pl
  Strona www: www.dworekwincenta.pl
  Facebook: https://pl-pl.facebook.com/Dworek-Wincenta-548050338695388/