Od wielu lat pszczelarstwo jest naszą pasją i zamiłowaniem. Dlatego też na Kurpiach w niezwykle urokliwym miejscu założyliśmy naszą stacjonarną pasiekę „Zielówka”. Dbając o pszczoły i przyrodę prowadzimy pasiekę, starając się podtrzymywać wielowiekowe tradycje pszczelarstwa tych terenów. Pasieczysko położone jest w miejscu objętym ochroną przyrody NATURA 2000, w Obszarze Chronionego Krajobrazu Równiny Kurpiowskiej i Doliny Dolnej Narwi. Specyficzny, wielokwiatowy miód pozyskujemy w sposób tradycyjny, odwirowywany na zimno, nie kremowany i nie podgrzewany, przechowywany i rozlewany zgodnie z zasadami i tradycją. Pozyskiwany przez nas miód jest produktem pochodzącym z jednego z najczystszych ekologicznie regionów. Miód wielokwiatowy z Doliny Narwi wyróżnia się charakterystycznym zapachem, smakiem, konsystencją, pozyskiwany jest sposobem tradycyjnym głównie z użytków zielonych oraz lasów iglastych Puszczy Kurpiowskiej. Źródłem tego nektarowego miodu są również nadrzeczne łąki, pastwiska i ugory.
W 2016 roku Miód wielokwiatowy z Doliny Narwi został wyróżniony w XVI edycji Konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”
Poza działalnością pszczelarską Agnieszka Zielewicz tworzy działania promujące kulturę i tradycje Kurpi. Współtworzy ludową Kapelę „Miód na Serce”, prowadzi Galerię Sztuki 6/9 której jest właścicielką oraz współtworzy Mobilną Wioskę Tematyczną Kurpiowskie Rozmaitości. W Kurpiowskiej Chacie Galerii 6/9 można zakupić miód, jak również skorzystać z bogatej oferty warsztatów: regionalnych, ekologicznych, pszczelarskich oraz posłuchać tradycyjnej muzyki prosto z serca Kurpi.