Tatarska jurta Dżenneta Bogdanowicz

Agroturystyka w Kruszynianach oferuje niepowtarzalny klimat polskiego Orientu. Zatrzymajcie się u prawdziwych Tatarów i skosztujcie przygotowanych przez tatarskie gospodynie: kołdunów, pierekaczewników, trybuszoków kibinów, pieremiaczy, cebulników samsy oraz wielu innych smacznych potraw spotykanych obecnie jedynie w domach tatarskich.

Spokój i ciszę zawdzięczamy lokalizacji z dala od miejskiego szumu, w części wsi żyjącej leniwie swoim wiejskim rytmem. Od kilku lat, kontynuujemy rodzinne tradycje i prowadzimy gospodarstwo agroturystyczne.

Dom nasz jest idealnym miejscem do odpoczynku zarówno dla osób ceniących sobie cisze i spokój, piękno przyrody i błogie lenistwo, jak i dla tych, którzy lubią wypoczywać aktywnie.

Zachęcamy do pieszych wędrówek i rowerowych wycieczek po przepięknych okolicach. W lasach Puszczy Knyszyńskiej na gości czekają jagody oraz dorodne i zdrowe grzyby. Okoliczne miasteczka i wioski kryją wiele zabytków oraz ślady różnych kultur i wyznań…

Tatarska Jurta powstała i działa z potrzeby serca, dlatego odwiedzając nas w Kruszynianach wypoczniecie w miłej i rodzinnej atmosferze, poczujecie prawdziwą bliskość natury, zwiedzicie piękne i magiczne okolice Puszczy Knyszyńskiej, przekonacie się co to jest wielokulturowość i co najważniejsze, skosztujecie przepysznych potraw tatarskich!

Do zobaczenia w Tatarskiej Jurcie!

RestauracjaRozrywkaNoclegi

OFERTA

  1. Noclegi dla 20 osób w 6 pokojach,
  2. Niepowtarzalna kuchnia tatarska,
  3. Warsztaty kuchni tatarskiej,
  4. Biesiady regionalne,
  5. Imprezy okolicznościowe,
  6. Wycieczki plenerowe bryczką lub saniami,
  7. Zwiedzanie tradycyjnej tatarskiej jurty
  8. Zwiedzanie muzeum Tatarów Polskich

Organizujemy również imprezy okolicznościowe w nowo otwartej sali czynnej przez cały rok. Możliwość rozbicia namiotu, rozpalenia grilla oraz ogniska. Zachęcamy do pieszych wędrówek i rowerowych wycieczek po przepięknych okolicach. W lasach Puszczy Knyszyńskiej na gości czekają jagody oraz dorodne i zdrowe grzyby. Okoliczne miasteczka i wioski kryją wiele zabytków oraz ślady różnych kultur i wyznań…

  Telefon: 85 749 40 52, 606 603 760
  E-mail: dzenneta@wp.pl